Klik HIER voor de HOMEPAGE

User Name

Password

Info New or Forgotten?

TV Nederhorst > Bardienst > Barboek

Zo leg je vast wanneer jij dienst wilt draaien...

LOG EERST IN!

Hieronder zie je het rooster voor komende zomer. Kolom Actie is het belangrijkste:

  • Reserveren betekent dat er nog ruimte is om op die tijd ook dienst te draaien.
  • Bekijken betekent dat die dienst vol zit.

In kolom Actie kan je op de koppelingen klikken en dan verschijnt in een nieuw venster de Plan Manager. Doe je dat vanaf reserveren, dan werkt het zo:

  • Ga met je muis over de dienst. Als hij een andere kleur krijgt, kan je erop klikken.
  • Na die klik verschijnt een pop-up venster om de dienst te bevestigen.
  • Doe die bevestiging en sluit daarna de pop-up met de betreffende knop.
  • Je krijgt per omgaande per e-mail een bevestiging van de dienst.
  • Tevens krijg je 5 dagen vóórdat de dienst is, ook nog per e-mail een herinnering.

In de Plan Manager kan je rechtsboven via de kalender ook andere data kiezen om diensten te draaien. Je hoeft dus niet steeds terug naar deze pagina.

 

Opmerking: Dit jaar kan er ook ingeschreven worden opschoonmaakdiensten. Je schrijft je dan in om in die maand een schoonmaakdienst te draaien. Schoonmaakdienst hoeft dus niet plaats te vinden op de eerste maandag van de maand. Na inschrijving wordt er contact met je opgenomen omtrent de exacte datum.


 

Succes .

Bardiensten komende zomer

Bardiensten komende zomer
Week Dag Datum Start Eind Dienst Bezetting Deelnemers
13 Mon 26 Mar 19:30 23:00 Avonddienst  
  Tue 27 Mar 19:30 23:00 Avonddienst  
  Wed 28 Mar 19:30 23:00 Avonddienst  
  Thu 29 Mar 19:30 23:00 Avonddienst  
14 Mon 02 Apr 19:30 23:00 Avonddienst  
  Tue 03 Apr 19:30 23:00 Avonddienst  
  Wed 04 Apr 19:30 23:00 Avonddienst  
  Thu 05 Apr 19:30 23:00 Avonddienst  
15 Mon 09 Apr 19:30 23:00 Avonddienst  
  Tue 10 Apr 19:30 23:00 Avonddienst  
  Wed 11 Apr 19:30 23:00 Avonddienst  
  Thu 12 Apr 19:30 23:00 Avonddienst  
16 Mon 16 Apr 19:30 23:00 Avonddienst  
  Tue 17 Apr 19:30 23:00 Avonddienst  
  Wed 18 Apr 19:30 23:00 Avonddienst  
  Thu 19 Apr 19:30 23:00 Avonddienst  
17 Mon 23 Apr 19:30 23:00 Avonddienst  
  Tue 24 Apr 19:30 23:00 Avonddienst  
  Wed 25 Apr 19:30 23:00 Avonddienst  
  Thu 26 Apr 19:30 23:00 Avonddienst  
18 Mon 30 Apr 19:30 23:00 Avonddienst  
  Tue 01 May 19:30 23:00 Avonddienst  
  Wed 02 May 19:30 23:00 Avonddienst  
  Thu 03 May 19:30 23:00 Avonddienst  
19 Mon 07 May 19:30 23:00 Avonddienst  
  Tue 08 May 19:30 23:00 Avonddienst  
  Wed 09 May 19:30 23:00 Avonddienst  
  Thu 10 May 19:30 23:00 Avonddienst  
20 Mon 14 May 19:30 23:00 Avonddienst  
  Tue 15 May 19:30 23:00 Avonddienst  
  Wed 16 May 19:30 23:00 Avonddienst  
  Thu 17 May 19:30 23:00 Avonddienst  
21 Mon 21 May 19:30 23:00 Avonddienst  
  Tue 22 May 19:30 23:00 Avonddienst  
  Wed 23 May 19:30 23:00 Avonddienst  
  Thu 24 May 19:30 23:00 Avonddienst  
22 Mon 28 May 19:30 23:00 Avonddienst  
  Tue 29 May 19:30 23:00 Avonddienst  
  Wed 30 May 19:30 23:00 Avonddienst  
  Thu 31 May 19:30 23:00 Avonddienst  
23 Mon 04 Jun 19:30 23:00 Avonddienst  
  Tue 05 Jun 19:30 23:00 Avonddienst  
  Wed 06 Jun 19:30 23:00 Avonddienst  
  Thu 07 Jun 19:30 23:00 Avonddienst  
24 Mon 11 Jun 19:30 23:00 Avonddienst  
  Tue 12 Jun 19:30 23:00 Avonddienst  
  Wed 13 Jun 19:30 23:00 Avonddienst  
  Thu 14 Jun 19:30 23:00 Avonddienst  
25 Mon 18 Jun 19:30 23:00 Avonddienst  
  Tue 19 Jun 19:30 23:00 Avonddienst  
  Wed 20 Jun 19:30 23:00 Avonddienst  
  Thu 21 Jun 19:30 23:00 Avonddienst  
26 Mon 25 Jun 19:30 23:00 Avonddienst  
  Tue 26 Jun 19:30 23:00 Avonddienst  
  Wed 27 Jun 19:30 23:00 Avonddienst  
  Thu 28 Jun 19:30 23:00 Avonddienst  
27 Mon 02 Jul 19:30 23:00 Avonddienst  
  Tue 03 Jul 19:30 23:00 Avonddienst  
  Wed 04 Jul 19:30 23:00 Avonddienst  
  Thu 05 Jul 19:30 23:00 Avonddienst  
28 Mon 09 Jul 19:30 23:00 Avonddienst  
  Tue 10 Jul 19:30 23:00 Avonddienst  
  Wed 11 Jul 19:30 23:00 Avonddienst  
  Thu 12 Jul 19:30 23:00 Avonddienst  
29 Mon 16 Jul 19:30 23:00 Avonddienst  
  Tue 17 Jul 19:30 23:00 Avonddienst  
  Wed 18 Jul 19:30 23:00 Avonddienst  
  Thu 19 Jul 19:30 23:00 Avonddienst  
30 Mon 23 Jul 19:30 23:00 Avonddienst  
  Tue 24 Jul 19:30 23:00 Avonddienst  
  Wed 25 Jul 19:30 23:00 Avonddienst  
  Thu 26 Jul 19:30 23:00 Avonddienst  
31 Mon 30 Jul 19:30 23:00 Avonddienst  
  Tue 31 Jul 19:30 23:00 Avonddienst  
  Wed 01 Aug 19:30 23:00 Avonddienst  
  Thu 02 Aug 19:30 23:00 Avonddienst  
32 Mon 06 Aug 19:30 23:00 Avonddienst  
  Tue 07 Aug 19:30 23:00 Avonddienst  
  Wed 08 Aug 19:30 23:00 Avonddienst  
  Thu 09 Aug 19:30 23:00 Avonddienst  
33 Mon 13 Aug 19:30 23:00 Avonddienst  
  Tue 14 Aug 19:30 23:00 Avonddienst  
  Wed 15 Aug 19:30 23:00 Avonddienst  
  Thu 16 Aug 19:30 23:00 Avonddienst  
34 Mon 20 Aug 19:30 23:00 Avonddienst  
  Tue 21 Aug 19:30 23:00 Avonddienst  
  Wed 22 Aug 19:30 23:00 Avonddienst  
  Thu 23 Aug 19:30 23:00 Avonddienst  
35 Mon 27 Aug 19:30 23:00 Avonddienst  
  Tue 28 Aug 19:30 23:00 Avonddienst  
  Wed 29 Aug 19:30 23:00 Avonddienst  
  Thu 30 Aug 19:30 23:00 Avonddienst  
36 Mon 03 Sep 19:30 23:00 Avonddienst  
  Tue 04 Sep 19:30 23:00 Avonddienst  
  Wed 05 Sep 19:30 23:00 Avonddienst  
  Thu 06 Sep 19:30 23:00 Avonddienst  
37 Mon 10 Sep 19:30 23:00 Avonddienst  
  Tue 11 Sep 19:30 23:00 Avonddienst  
  Wed 12 Sep 19:30 23:00 Avonddienst  
  Thu 13 Sep 19:30 23:00 Avonddienst  
38 Mon 17 Sep 19:30 23:00 Avonddienst  
  Tue 18 Sep 19:30 23:00 Avonddienst  
  Wed 19 Sep 19:30 23:00 Avonddienst  
  Thu 20 Sep 19:30 23:00 Avonddienst  
39 Mon 24 Sep 19:30 23:00 Avonddienst  
  Tue 25 Sep 19:30 23:00 Avonddienst  
  Wed 26 Sep 19:30 23:00 Avonddienst  
  Thu 27 Sep 19:30 23:00 Avonddienst  

Afbeelding Buienradar