Klik HIER voor de HOMEPAGE

User Name

Password

Info New or Forgotten?

TV Nederhorst > Bardienst > Barboek

Zo leg je vast wanneer jij dienst wilt draaien...

LOG EERST IN!

Hieronder zie je het rooster voor komende zomer. Kolom Actie is het belangrijkste:

  • Reserveren betekent dat er nog ruimte is om op die tijd ook dienst te draaien.
  • Bekijken betekent dat die dienst vol zit.

In kolom Actie kan je op de koppelingen klikken en dan verschijnt in een nieuw venster de Plan Manager. Doe je dat vanaf reserveren, dan werkt het zo:

  • Ga met je muis over de dienst. Als hij een andere kleur krijgt, kan je erop klikken.
  • Na die klik verschijnt een pop-up venster om de dienst te bevestigen.
  • Doe die bevestiging en sluit daarna de pop-up met de betreffende knop.
  • Je krijgt per omgaande per e-mail een bevestiging van de dienst.
  • Tevens krijg je 5 dagen vóórdat de dienst is, ook nog per e-mail een herinnering.

In de Plan Manager kan je rechtsboven via de kalender ook andere data kiezen om diensten te draaien. Je hoeft dus niet steeds terug naar deze pagina.

Succes .

Bardiensten komende zomer

Bardiensten komende zomer
Week Dag Datum Start Eind Dienst Bezetting Deelnemers
29 Mon 16 Jul 19:30 23:00 Tossavond 1 Mardy Eckhardt
  Tue 17 Jul 19:30 23:00 Avonddienst 1 Remi Vossepoel
  Wed 18 Jul 19:30 23:00 Avonddienst 1 Ruud Korteling
  Thu 19 Jul 19:30 23:00 Avonddienst 1 Remi Vossepoel
30 Mon 23 Jul 19:30 23:00 Tossavond 1 Sonja Goote
  Tue 24 Jul 19:30 23:00 Avonddienst 1 Denise Veenman
  Wed 25 Jul 19:30 23:00 Avonddienst 1 Nathalie Murphy
  Thu 26 Jul 19:30 23:00 Avonddienst 1 Janny Landheer
31 Mon 30 Jul 19:30 23:00 Tossavond 1 Denise Versluis
  Wed 01 Aug 19:30 23:00 Avonddienst  
  Thu 02 Aug 19:30 23:00 Avonddienst  
32 Mon 06 Aug 19:30 23:00 Tossavond 1 Pieter Stegeman
  Wed 08 Aug 19:30 23:00 Avonddienst  
  Thu 09 Aug 19:30 23:00 Avonddienst  
33 Mon 13 Aug 19:30 23:00 Tossavond 1 Pieter Stegeman
  Wed 15 Aug 19:30 23:00 Avonddienst 1
  Thu 16 Aug 19:30 23:00 Avonddienst  
34 Mon 20 Aug 19:30 23:00 Tossavond 1 Denise Versluis
  Tue 21 Aug 19:30 23:00 Avonddienst 1 Denise Veenman
  Wed 22 Aug 19:30 23:00 Avonddienst 1  
  Thu 23 Aug 19:30 23:00 Avonddienst 1 Janny Landheer
35 Mon 27 Aug 19:30 23:00 Tossavond 1 Trudi Swinkels
  Tue 28 Aug 19:30 23:00 Avonddienst 1 Bas Neuteboom
  Wed 29 Aug 19:30 23:00 Avonddienst 1 Pascal van Deursen
  Thu 30 Aug 19:30 23:00 Avonddienst 1 Nathalie Murphy
  Fri 31 Aug 18:30 23:00 Toernooi 2 Andrea Abma
Doran van Veenendaal
36 Mon 03 Sep 19:30 23:00 Tossavond 1 Trudi Swinkels
  Tue 04 Sep 19:30 23:00 Avonddienst 1 Hans Mattijssen
  Wed 05 Sep 19:30 23:00 Avonddienst 1 Hans Mattijssen
  Thu 06 Sep 19:30 23:00 Avonddienst 1 Edward Overzee Gallas
  Fri 07 Sep 19:30 23:00 Avonddienst 1 Sandra van der Kolk
  Sat 08 Sep 09:30 13:00 Toernooi 2 Herma Hofstee Holtrop
Ilse Vos
    13:00 16:30 Toernooi 2 Herma Hofstee Holtrop
Ilse Vos
  Sun 09 Sep 09:30 13:00 Toernooi 2 Ronald Stoter
Marion de Vries
    13:00 16:30 Toernooi 2 John Versleijen
Chantal de Vries - Bol
37 Mon 10 Sep 17:00 20:30 Toernooi 2 Sonja Goote
Jacqueline Konings
    20:30 24:00 Toernooi 2 Cas Doorn
Mart Strackx
  Tue 11 Sep 17:00 20:30 Toernooi 2 Yvonne Hoetmer
Jan Korpel
    20:30 24:00 Toernooi 2 Patrick van der Helm
Romy v.d. Helm
  Wed 12 Sep 17:00 20:30 Toernooi 2 Teus Kroon
Irma Wiegmans
    20:30 24:00 Toernooi 2 Sam van der Kolk
Tim Postel
  Thu 13 Sep 17:00 20:30 Toernooi 2 Teus Kroon
Irma Wiegmans
    20:30 24:00 Toernooi 2 Jan van Dijk
Sam van der Kolk
  Fri 14 Sep 17:00 20:30 Toernooi 2 Andrea Abma
Heiny de Graaf
    20:30 24:00 Toernooi 2 Hans Liefting
  Sat 15 Sep 09:30 13:00 Toernooi 2 Mark-André Braakman
Erna Theijssen
    13:00 16:30 Toernooi 2 Jan Korpel
Chantal de Vries - Bol
  Sun 16 Sep 09:30 13:00 Toernooi 2 Mariska Jansen
Judy Ruiter
    13:00 16:30 Toernooi 2  
38 Mon 17 Sep 19:30 23:00 Tossavond 1 Marcel van Huissteden
  Tue 18 Sep 19:30 23:00 Avonddienst 1 Yvonne van der Panne-Brink
  Wed 19 Sep 19:30 23:00 Avonddienst 1 Ard Siebesma
  Thu 20 Sep 19:30 23:00 Avonddienst 1 Ton Schuurhof
  Fri 21 Sep 19:30 23:00 Avonddienst 1 Sandra van der Kolk
39 Mon 24 Sep 19:30 23:00 Tossavond 1 Roy Damen
  Tue 25 Sep 19:30 23:00 Avonddienst 1 Marco van den Broek
  Wed 26 Sep 19:30 23:00 Avonddienst 1 Yvonne van der Panne-Brink
  Thu 27 Sep 19:30 23:00 Avonddienst 1 Ard Siebesma
  Fri 28 Sep 19:30 23:00 Avonddienst 1 Marco van den Broek
  Sat 29 Sep 09:30 13:00 Toernooi 2 Guus Born
Doran van Veenendaal
    13:00 16:30 Toernooi 2 Nathalie Murphy

Afbeelding Buienradar