Klik HIER voor de HOMEPAGE

User Name

Password

Info New or Forgotten?

TV Nederhorst > Bardienst > Barboek

Zo leg je vast wanneer jij dienst wilt draaien...

LOG EERST IN!

Hieronder zie je het rooster voor komende zomer. Kolom Actie is het belangrijkste:

  • Reserveren betekent dat er nog ruimte is om op die tijd ook dienst te draaien.
  • Bekijken betekent dat die dienst vol zit.

In kolom Actie kan je op de koppelingen klikken en dan verschijnt in een nieuw venster de Plan Manager. Doe je dat vanaf reserveren, dan werkt het zo:

  • Ga met je muis over de dienst. Als hij een andere kleur krijgt, kan je erop klikken.
  • Na die klik verschijnt een pop-up venster om de dienst te bevestigen.
  • Doe die bevestiging en sluit daarna de pop-up met de betreffende knop.
  • Je krijgt per omgaande per e-mail een bevestiging van de dienst.
  • Tevens krijg je 5 dagen vóórdat de dienst is, ook nog per e-mail een herinnering.

In de Plan Manager kan je rechtsboven via de kalender ook andere data kiezen om diensten te draaien. Je hoeft dus niet steeds terug naar deze pagina.

Succes .

Bardiensten komende zomer

Bardiensten komende zomer
Week Dag Datum Start Eind Dienst Bezetting Deelnemers
17 Wed 25 Apr 19:30 23:00 Avonddienst 1 Arjan Hooijmeijer
  Thu 26 Apr 19:30 23:00 Avonddienst 1 Hendrik Jan Dolman
18 Mon 30 Apr 19:30 23:00 Tossavond 1 Arjan Hooijmeijer
  Tue 01 May 19:30 23:00 Avonddienst 1 Rob Holster
  Wed 02 May 19:30 23:00 Avonddienst 1 Hendrik Jan Dolman
  Thu 03 May 19:30 23:00 Avonddienst 1 Pascal van Deursen
  Sun 06 May 09:30 13:30 Competitie 2 Mieke Bos
Ellie Hoetmer
    13:30 18:00 Competitie 1 Floor van Dijk
19 Mon 07 May 19:30 23:00 Tossavond 1 Mardy Eckhardt
  Tue 08 May 19:30 23:00 Avonddienst 1
  Wed 09 May 19:30 23:00 Avonddienst 1 Joost Boermans
  Thu 10 May 09:30 12:30 Competitie 2 Joke Baar
Vera Drahmann
    12:30 16:00 Competitie 2 Marieke Bosman
  Fri 11 May 18:30 23:30 Competitie 1 Ton Schuurhof
  Sat 12 May 09:30 12:30 Competitie 1 Marjorie Schmid
    12:30 16:00 Competitie 2 Marieke Bosman
Marjolein van Noppen
  Sun 13 May 09:30 13:00 Competitie 2 Tjitske van Emden
Janneke Kanon
    13:00 16:00 Competitie 1 Judy Ruiter
    16:00 19:00 Competitie 1 Judy Ruiter
20 Mon 14 May 19:30 23:00 Tossavond 1 Claire ten Brink
  Tue 15 May 19:30 23:00 Avonddienst 1 Lia van Dam
  Wed 16 May 18:30 23:00 Competitie 2 Pascal van Deursen
Erna Theijssen
  Thu 17 May 19:30 23:00 Avonddienst 1 Corina Versluis
  Fri 18 May 18:30 23:30 Competitie 2 Josť van de Bunt
Marian Kempers
21 Mon 21 May 09:30 12:30 Competitie 2 Fred Dolstra
Caroline de Fijter
    12:30 16:00 Competitie 2  
  Tue 22 May 19:30 23:00 Avonddienst 1 Yvonne Sibbing
  Wed 23 May 18:30 23:30 Competitie 2 Peter van Gilst
  Thu 24 May 19:30 23:00 Avonddienst 1 Corina Versluis
  Fri 25 May 18:30 23:30 Competitie 1 Thom van den Berg
22 Mon 28 May 19:30 23:00 Tossavond 1 Bob de Bruin
  Tue 29 May 19:30 23:00 Avonddienst 1 John Versleijen
  Wed 30 May 18:30 23:30 Competitie 2 Lars Korpel
Ruud Korteling
  Thu 31 May 19:30 23:00 Avonddienst 1 Irma van de Beek
  Fri 01 Jun 18:30 23:30 Competitie 1 Meike Weierink
  Sat 02 Jun 09:30 12:30 Competitie 1 Marjorie Schmid
    12:30 16:00 Competitie 2 Thom van den Berg
Gert Grolleman
23 Mon 04 Jun 19:30 23:00 Tossavond 1 Hanny van der Molen-Muller
  Tue 05 Jun 19:30 23:00 Avonddienst 1 Annemieke Cijs
  Wed 06 Jun 18:30 23:30 Competitie 2 Janneke Korteling
Koen Spoorenberg
  Thu 07 Jun 19:30 23:00 Avonddienst 1 MichaŽla Vrijhoef - Lems
  Fri 08 Jun 18:30 23:00 Toernooi 2 Esther ter Borg
Meike Weierink
  Sat 09 Jun 09:30 12:30 Competitie 1 Mariska Jansen
    12:30 16:00 Competitie 2 Thom van den Berg
Gert Grolleman
  Sun 10 Jun 09:30 12:30 Competitie 1 Marion de Vries
    12:30 16:00 Competitie 2 Andre Bourquin
Monique Bourquin
24 Mon 11 Jun 19:30 23:00 Tossavond 1 Remko Versluis
  Tue 12 Jun 19:30 23:00 Avonddienst 1 MichaŽla Vrijhoef - Lems
  Wed 13 Jun 18:30 23:30 Competitie 2 Josť van de Bunt
Marian Kempers
  Thu 14 Jun 19:30 23:00 Avonddienst 1 Edward Overzee Gallas
  Fri 15 Jun 19:30 23:00 Avonddienst 1 Bart Sauer
25 Mon 18 Jun 19:30 23:00 Tossavond 1 Bob de Bruin
  Tue 19 Jun 19:30 23:00 Avonddienst 1 Annemieke Cijs
  Wed 20 Jun 18:30 23:30 Competitie 2 Guus Born
Lars Korpel
  Thu 21 Jun 19:30 23:00 Avonddienst 1 Irma van de Beek
  Fri 22 Jun 19:30 23:00 Avonddienst 1 Willem Velthuizen
26 Mon 25 Jun 19:30 23:00 Tossavond 1 Song de Haan
  Tue 26 Jun 19:30 23:00 Avonddienst 1 Vivian Terken
  Wed 27 Jun 18:30 23:30 Competitie 2 Patrick van der Helm
Romy v.d. Helm
  Thu 28 Jun 19:00 23:00 Toernooi 2 Heiny de Graaf
Hans Liefting
  Fri 29 Jun 19:00 23:00 Toernooi 2 Esther ter Borg
Meike Weierink
  Sat 30 Jun 09:30 13:00 Toernooi 2 Bas Neuteboom
Ellen Vrijhoef
    13:00 16:30 Toernooi 2 Marjolein van Noppen
Ellen Vrijhoef
  Sun 01 Jul 09:30 13:00 Toernooi 2 Leo den Broeder
Ronald Stoter
    13:00 16:30 Toernooi 2 Andre Bourquin
Monique Bourquin
27 Mon 02 Jul 19:30 23:00 Tossavond 1 Song de Haan
  Tue 03 Jul 19:30 23:00 Avonddienst 1 Leo den Broeder
  Wed 04 Jul 19:30 23:00 Avonddienst 1 Yvonne Sibbing
  Thu 05 Jul 19:30 23:00 Avonddienst 1 Roelof Korteling
  Fri 06 Jul 19:30 23:00 Avonddienst 1 Ingrid Slangen
28 Mon 09 Jul 19:30 23:00 Tossavond 1 Jacqueline Konings
  Tue 10 Jul 19:30 23:00 Avonddienst 1 Jaap Steenman
  Wed 11 Jul 19:30 23:00 Avonddienst 1 Paul Beening
  Thu 12 Jul 19:30 23:00 Avonddienst 1 Paul Beening
  Fri 13 Jul 18:30 23:00 Toernooi 2 Peter van Gilst
Jan Stol
29 Mon 16 Jul 19:30 23:00 Tossavond 1 Mardy Eckhardt
  Tue 17 Jul 19:30 23:00 Avonddienst 1 Remi Vossepoel
  Wed 18 Jul 19:30 23:00 Avonddienst 1 Ruud Korteling
  Thu 19 Jul 19:30 23:00 Avonddienst 1 Remi Vossepoel
30 Mon 23 Jul 19:30 23:00 Tossavond 1 Sonja Goote
  Tue 24 Jul 19:30 23:00 Avonddienst 1 Denise Veenman
  Wed 25 Jul 19:30 23:00 Avonddienst 1 Nathalie Murphy
  Thu 26 Jul 19:30 23:00 Avonddienst 1 Janny Landheer
31 Mon 30 Jul 19:30 23:00 Tossavond 1 Denise Versluis
32 Mon 06 Aug 19:30 23:00 Tossavond 1 Pieter Stegeman
33 Mon 13 Aug 19:30 23:00 Tossavond 1 Pieter Stegeman
34 Mon 20 Aug 19:30 23:00 Tossavond 1 Denise Versluis
  Tue 21 Aug 19:30 23:00 Avonddienst 1 Denise Veenman
  Wed 22 Aug 19:30 23:00 Avonddienst 1  
  Thu 23 Aug 19:30 23:00 Avonddienst 1 Janny Landheer
35 Mon 27 Aug 19:30 23:00 Tossavond 1 Trudi Swinkels
  Tue 28 Aug 19:30 23:00 Avonddienst 1 Bas Neuteboom
  Wed 29 Aug 19:30 23:00 Avonddienst 1  
  Thu 30 Aug 19:30 23:00 Avonddienst 1 Nathalie Murphy
  Fri 31 Aug 18:30 23:00 Toernooi 2 Andrea Abma
Doran van Veenendaal
36 Mon 03 Sep 19:30 23:00 Tossavond 1 Trudi Swinkels
  Tue 04 Sep 19:30 23:00 Avonddienst 1 Hans Mattijssen
  Wed 05 Sep 19:30 23:00 Avonddienst 1 Hans Mattijssen
  Thu 06 Sep 19:30 23:00 Avonddienst 1 Edward Overzee Gallas
  Fri 07 Sep 19:30 23:00 Avonddienst 1 Sandra van der Kolk
  Sat 08 Sep 09:30 13:00 Toernooi 2 Herma Hofstee Holtrop
Ilse Vos
    13:00 16:30 Toernooi 2 Herma Hofstee Holtrop
Ilse Vos
  Sun 09 Sep 09:30 13:00 Toernooi 2 Ronald Stoter
Marion de Vries
    13:00 16:30 Toernooi 2 John Versleijen
Chantal de Vries - Bol
37 Mon 10 Sep 17:00 20:30 Toernooi 2 Sonja Goote
Jacqueline Konings
    20:30 24:00 Toernooi 2 Cas Doorn
Mart Strackx
  Tue 11 Sep 17:00 20:30 Toernooi 2 Yvonne Hoetmer
Jan Korpel
    20:30 24:00 Toernooi 2 Patrick van der Helm
Romy v.d. Helm
  Wed 12 Sep 17:00 20:30 Toernooi 2 Teus Kroon
Irma Wiegmans
    20:30 24:00 Toernooi 2 Sam van der Kolk
Tim Postel
  Thu 13 Sep 17:00 20:30 Toernooi 2 Teus Kroon
Irma Wiegmans
    20:30 24:00 Toernooi 2 Jan van Dijk
Sam van der Kolk
  Fri 14 Sep 17:00 20:30 Toernooi 2 Andrea Abma
Heiny de Graaf
    20:30 24:00 Toernooi 2 Hans Liefting
  Sat 15 Sep 09:30 13:00 Toernooi 2 Mark-Andrť Braakman
Erna Theijssen
    13:00 16:30 Toernooi 2 Jan Korpel
Chantal de Vries - Bol
  Sun 16 Sep 09:30 13:00 Toernooi 2 Mariska Jansen
Judy Ruiter
    13:00 16:30 Toernooi 2  
38 Mon 17 Sep 19:30 23:00 Tossavond 1 Marcel van Huissteden
  Tue 18 Sep 19:30 23:00 Avonddienst 1 Yvonne van der Panne-Brink
  Wed 19 Sep 19:30 23:00 Avonddienst 1 Ard Siebesma
  Thu 20 Sep 19:30 23:00 Avonddienst 1 Ton Schuurhof
  Fri 21 Sep 19:30 23:00 Avonddienst 1 Sandra van der Kolk
39 Mon 24 Sep 19:30 23:00 Tossavond 1 Roy Damen
  Tue 25 Sep 19:30 23:00 Avonddienst 1 Marco van den Broek
  Wed 26 Sep 19:30 23:00 Avonddienst 1 Yvonne van der Panne-Brink
  Thu 27 Sep 19:30 23:00 Avonddienst 1 Ard Siebesma
  Fri 28 Sep 19:30 23:00 Avonddienst 1 Marco van den Broek
  Sat 29 Sep 09:30 13:00 Toernooi 2 Guus Born
Doran van Veenendaal
    13:00 16:30 Toernooi 2  

Afbeelding Buienradar